ul. Uczniowska 52, Gdańsk 530 545 277 kontakt@angaz.com.pl @angazgda

Butle kompozytowe Hexagon Ragasco

Butle kompozytowe firmy Hexagon Ragasco to nowy standard w przyjaznym użytkownikowi wykorzystywaniu gazu LPG. Produkowane w Norwegii butle wyróżniają się na tle konkurencji pod względem jakości, wygody oraz bezpieczeństwa. Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi cechami tego produktu.

LEKKIE

Jedną z największych zalet butli Hexagon Ragasco jest ich niewielka masa, która umożliwia łatwe przenoszenie - ważą one o połowę mniej od ich odpowiedników wykonanych ze stali. Zdecydowanie zmniejsza to ryzyko wypadków przy pracy

PÓŁPRZEZROCZYSTE

Półprzezroczysta budowa butli Hexagon Ragasco eliminuje konieczność używania niedokładnych wskaźnikow. Aby dowiedzieć się ile gazu zostało w butli, wystarczy jedno spojrzenie. Dzięki temu mogą Państwo łatwo sprawdzić poziom gazu w butli i dokładnie wiedzieć kiedy należy ją wymienić.

WYGODNE

Lekka konstrukcja i podłączenie za pomocą reduktora click-on sprawiają, że butle Hexagon Ragasco są najwygodniejszymi w użytkowaniu butlami dostępnymi na rynku. Z przenoszeniem i wymianą butli poradzi sobie każdy użytkownik.

NIERDZEWNE

Nasze butle nie rdzewieją i nie niszczą się, co daje wymierne korzyści - Brak zanieczyszczeń pozostawianych przez rdzewiejące lub niszczejące butle w miejscach, w których ustawiają je użytkownicy - na pokładzie, w samochodzie czy na posadzce.

BEZPIECZNIEJSZE

W naszej branży nic nie liczy się tak bardzo jak bezpieczeństwo. Butle Hexagon Ragasco wykorzystywane są w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych, w temperaturach od -40 do +65 stopni Celsjusza. Nasze butle są odporne na dwukrotnie wyższe ciśnienie rozrywające niż ich stalowe odpowiedniki. Co więcej technologia ich wykonania zmniejsza ryzyko wybuchu w razie pożaru. Zachęcamy do obejrzenia filmu prezentującego zachowanie butli gazowej w przypadku wystąpienia pożaru.

WRÓĆ